O NÁS

Naše firma se specializuje na kompletní čištění a ošetřování všech částí interiérů a exteriéru Vašich vozů a dalšího čištění, jako jsou autobusy, kabiny kamionů, vnitřky obytných a užitkových aut, koberců,sedacích souprav.Broušení,tmelení a lakování parket a dřevěných podlah.Dále strojní čištění a voskování PVC,linolea,dlažby (venkovní i vnitřní), čištění teras,mramoru,kamene, čištění chladících boxů, kompletní čištění a úklid firem (kanceláře i provozovny, čištění pracovních a  obráběcích strojů a mnoho dalšího. Stálím zdokonalováním nových metod a přípravků nacházíme lepší metody a prostředky, které jsou šetrné k přírodě a maximálně účinné na čištění. Naší prioritou je spokojenost Našich zákazníků s odvedenou prací a za přijatelnou cenu.

Proč si mám nechat vyčistit automobil, sedací soupravu, koberce ?? 

Zbavíme Vás nečistot, prachu, bakterií, roztočů a zápachů, což přispívá k lepšímu dýchání a předejdete možnému vzniku alergenů. Dále Vám vyčistíme nevzhledné skvrny a Vaše auto, koberce, sedačka, kancelář i provozovna bude vypadat čistě a reprezentativně a toho si každý určitě všimne.

Čištění je dobré opakovat alespoň jednou ročně a pokud máte děti nebo domácí mazlíčky, je dobré čištění opakovat častěji.